Select your language

Eendaagse cursus Électrique

Eendaagse Cursus Électrique in onze clublocatie in Tull en ‘t Waal

Op zaterdag 17 november a.s. organiseert de Technische Commissie opnieuw een cursus Électrique.

In deze cursus wordt dieper ingegaan op alles dat met het elektrisch circuit te maken heeft. U leert aan de hand van duidelijke uiteenzettingen, het cursusboek en diverse modellen alles over het elektrisch circuit van de ID en de DS, waarbij er natuurlijk ook ruimte is om stil te staan bij de verschillen die er bestaan tussen de diverse modellen en bouwjaren.

Behandeld wordt onder meer:

  • De ontsteking
  • Het startsysteem
  • De stroomvoorziening (Accu/Dynamo/Regelaars)
  • Het boordsysteem
  • Schema’s (installatie- en principe)
  • Opsporen van fouten en storingen

Plaats: Onze clublocatie in Tull en ’t Waal.

Ontvangst met koffie om 09:30 uur. Rond 16:15 uur ronden we de cursusdag af.

De kosten van deze cursus bedragen € 42,50 per persoon, inclusief lunch en het cursusboek, dat na afloop als een onmisbaar naslagwerk dient. Ook voor koffie, thee en drankjes gedurende de dag wordt gezorgd. Opgave via: technischecommissie@citroeniddsclub.nl. Na inschrijving ontvangt u per e-mail alle details. De cursus is inclusief lunch, dus boterhammen meenemen is niet nodig. De inschrijfkosten dienen vooraf te worden voldaan.

Een heel leervolle, maar vooral ook gezellige dag! Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus wees er snel bij!

Technische Commissie ID/DS Club Nederland

Opgave en informatie via e-mail: technischecommissie@citroeniddsclub.nl

Loading…
Loading…

Bienvenue