Select your language

Nieuwsbrief regio Noord

Abonneren op regio-updates

Leden van de regio Noord kunnen zich abonneren op updates van de agenda van deze regio. Ga hiervoor naar deze pagina van de website en vink agenda regio Noord aan. Dan krijg je automatisch bericht als er een nieuw item aan de regio-agenda toegevoegd wordt. Hetzelfde kun je doen voor de nieuwsbrief regio Noord. Nadat je de vinkjes gezet hebt, afsluiten met aanpassen. Het verzenden van nieuwsbrieven buiten de club om wordt hiermee overbodig.

Jaarprogramma 2022 regio Noord

En dan is hier het programma voor 2022. Een aantal zaken kon afgelopen jaar geen doorgang vinden en dat geldt helaas ook voor de lezing: 50 veiligheidsaspecten door Michel Coenen, die we voor 11 januari 2022 hadden ingepland. Die schuiven we dan nog een jaartje door. Voor de rest van het jaar hebben we weer volop activiteiten in onze regio op de rol staan waaraan je aan mee kunt doen. Een aantal is doorgeschoven en we hebben een aantal nieuwe activiteiten in petto. Hou La Bombe Citroën en de website in de gaten voor eventuele coronabeperkingen en/of aanmeldingsprocedures. Ook dit jaar weer een kampeerweekend. Deze keer bij onze clubleden Michiel en Carole Achterberg, die een mooie plek in de Achterhoek hebben. Plan dat maar vast in je agenda.

Zaterdag 26 maart 2022, lezing: APK, vrijwillig bij ouder dan 50 jaar of niet

Op deze zaterdag wordt het echt tijd om de auto weer uit de garage te halen en lekker te gaan toeren naar Koekange. We gaan naar Arjen Antonisse en hij geeft een lezing over het vrijwillig ondergaan van een APK voor auto`s die niet meer keuringsplichtig zijn. Helemaal actueel nu er veel Snoeken bij komen die niet voor APK gekeurd hoeven te worden. Vragen als: is dit nodig, is dit zinvol, “ik ben mijn eigen keurmeester” en zoal komen op deze dag aan de orde.
Aanvang: 13:30 uur.
Locatie: Garage Arjen Antonisse, Stationsweg 11, 9758 RX Koekange

Zaterdag 2 april 2022, 1e sleuteldag

Ook dit jaar organiseren we vijf sleuteldagen, op de eerste zaterdag van de maand, in Leek. Voor 2022 zijn we wederom te gast bij Dolf Jansonius en onze vraagbakens Dick Esselink en Dries Bruining zijn weer aanwezig. Zij staan jullie bij met vragen, eigenaardigheden of sleutelklussen aan je DS. Ook zullen we kijken of er behoefte aan een vast thema is, maar dat horen jullie via de nieuwsbrief of internet. De koffie staat klaar ook al kom je niet sleutelen.
Aanvang 10:30 uur t/m 16:00 uur
Locatie: Sleutelclub Leek, Molenwieck 13 te Leek

Zondag 10 april 2022, Sterrit regio Noord naar het voorjaarsevenement in Baarn

Dit jaar bezoeken we het Volvo-walhalla in Baarn. Hans Blokzijl (65) uit Baarn heeft naar eigen zeggen de grootste Volvo-collectie ter wereld en wil dat graag met mensen te delen, daarom gaat zijn museum met 125 klassiekers soms open voor het publiek en op deze dag mogen wij komen kijken. Altijd al eens vele Zweedse auto’s willen bekijken, kom dan zeker. Wil je toch liever Franse DS’en zien, kom dan ook, want die zullen er ook zijn.
Aanvang en vertrek nader te bepalen.

Zaterdag 7 mei 2022, 2e sleuteldag

Van te voren opgeven is gewenst, maar niet per se noodzakelijk. Ervaren sleutelaars zijn aanwezig. Opgeven graag via: regio-noord@citroeniddsclub.nl. En wil je zelf niet sleutelen, de koffie staat altijd klaar.
Aanvang 10:30 uur tot 16:00 uur.
Locatie: Sleutelclub Leek, Molenwieck 13 Leek

Zondag 22 mei 2022, De Fryslân rit

Op deze zondag maken we een prachtige tocht door Friesland van Beetsterzwaag via Katlijk weer terug naar Beetsterzwaag. De rit is uitgezet door Klaas en Aly Banga, waarbij we onderweg verschillende keren zullen uitstappen om even wat te eten of te drinken.
Verzamelen: Restaurant Baboeshka, Beetsterweg 1 in Beetsterzwaag.
Aanvang tussen 10:00 – 10:30 uur. Zodat men desgewenst rustig een kopje koffie kan drinken. Wij starten zo rond de klok van elven.

Zaterdag 4 juni 2022, 3e sleuteldag

Van te voren opgeven is gewenst, maar niet per se noodzakelijk. Ervaren sleutelaars zijn aanwezig. Opgeven graag via: regio-noord@citroeniddsclub.nl. En wil je zelf niet sleutelen, de koffie staat altijd klaar.
Aanvang 10:30 uur tot 16:00 uur.
Locatie: Sleutelclub Leek, Molenwieck 13 Leek

Zaterdag 25 juni 2022, foto-puzzeltocht, Terug naar de IJstijd

Op deze zaterdag hebben we een enerverende foto-puzzeltocht langs verrassende zaken uit vervlogen tijden. Zoek gewoon het juiste plaatje erbij en je weet precies hoe je moet rijden.
Verzamelen rond 10:45 uur en vertrektijd van de eerste DS is dan rond 11:00 uur
Startplaats: Parkeerplaats van de Schaapskooi Balloërveld, Crabbeweg 2, 9458 TE Balloo

Zondag 19 juni 2022, De traditionele Midzomertoertocht met gasten

Ook deze dag houden we de traditionele toertocht, waarbij de interactie tussen de clubleden en de passagiers weer centraal zal staan. Deze keer met GGZ-bewoners (psychische beperking). Opgeven kan al via regio-noord@citroeniddsclub.nl. Tijd en locatie volgt t.z.t. na aanmelding.

Weekend van vrijdag 1 t/m 3 juli 2022, Kampeerweekend op Hoeve De Snippert

Het is net niet in het buitenland bij Michel en Carolo Achterberg, maar in Groenlo in de Achterhoek. En dat is vlakbij de grens met Duitsland, dat klinkt toch al een mooi eind weg en het is een goede plek om dit weekend een kleine vakantie te nemen. Voor tenten en caravans is plaats genoeg. Er is ook een bed & breakfast-service, maar dan graag even mailen voor de beschikbaarheid (info@desnippert.nl of kijk op de website van deze camping https://www.desnippert.nl). Uiteraard zal er op zaterdag een tochtje door de omgeving worden gereden en ’s avonds een gezamenlijke maaltijd worden georganiseerd. Binnenkort meer informatie over waar men zich van te voren op kan geven en uiteraard wat de kosten bedragen. Het belooft in elk geval weer een gezellig samenzijn te worden op Hoeve De Snippert, Vredenseweg 119, 7142 JA in Groenlo.

Zaterdag 3 september 2022, 4e sleuteldag

Van te voren opgeven is gewenst, maar niet per se noodzakelijk. Ervaren sleutelaars zijn aanwezig. Opgeven graag via: regio-noord@citroeniddsclub.nl. En wil je zelf niet sleutelen, de koffie staat altijd klaar.
Aanvang 10:30 uur tot 16:00 uur.
Locatie: Sleutelclub Leek, Molenwieck 13 Leek

Zaterdag 24 september 2022, De Molentocht

Op deze zaterdag maken we een tocht langs diverse molens in Noordoost Friesland. Onderweg stoppen we twee keer. Eén keer om een molen te bezoeken en één keer om een kopje koffie/thee te drinken al dan niet met iets erbij. Een bezoekje aan een plek waar Amerikaanse sleeën (auto’s) staan opgesteld zit er misschien in. Op dit moment is dat nog niet zeker. Op het eindpunt is het ook nog mogelijk om een molen van binnen te bekijken. Voor diegenen die dat willen sluiten we de dag af met een etentje. We vertrekken van de carpoolplaats van Marum bij afrit 32 op de A7
Groningen-Drachten. Let op: verzamelen op de carpoolplaats tegenover Powerplus en niet die tegenover het benzinestation. Komend vanuit de richting Groningen dus eerst de A7 onderdoor om bij het verzamelpunt te komen. Vertrektijd wordt later bekend gemaakt.

Zaterdag 1 oktober 2022, 5e sleuteldag

Van te voren opgeven is gewenst, maar niet per se noodzakelijk. Ervaren sleutelaars zijn aanwezig. Opgeven graag via: regio-noord@citroeniddsclub.nl. En wil je zelf niet sleutelen, de koffie staat altijd klaar.
Aanvang 10:30 uur tot 16:00 uur.
Locatie: Sleutelclub Leek, Molenwieck 13 Leek

Zondag 9 oktober 2022, Met de DS de boer op (seizoen 2)

Ook deze keer rijden we helaas zonder Yvonne Jaspers met onze DS’en bij verschillende boerenbedrijven langs om hier een kijkje te nemen. Natuurlijk andere als vorige jaar, maar in ieder geval gaan we bij Boer Jannes in Langeloo langs om het bedrijf te bekijken. Bij welke boeren we nog meer langsgaan is nog een verrassing, maar het zal een toertochtje door Drenthe worden.
Aanvang en locatie: nader te bepalen.

Woensdag 9 november 2022: Lezing: Elke DS zakt of niet, door Dago Langen en Albert-Jan Bulder

Op deze avond zijn we wederom te gast in Heerenveen voor een lezing. Dago en Albert Jan gaan hun DS-kennis weer met ons delen en deze keer specifiek over het hydraulisch systeem. Vragen als: mijn DS zakt zeer snel na stoppen is dat normaal? Hij/zij begint vrijwel meteen achter, even later volgt voor, klopt dat wel? En waar kan ik het beste beginnen met zoeken naar de lekkage? Ik zie bij andere DS’en dat zij voor eerst omhoogkomen en dan pas achter. Hoe kan dat, hoe hoort het? Allemaal vragen die deze avond gesteld kunnen worden.
Aanvang 20:00 uur.
Locatie: technieklokaal van het Friesland College, Saturnus 7, 8448 CC te Heerenveen

Deel dit artikel
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Loading…
Loading…

Bienvenue