Select your language

Bestuur & Commissies

Voorzitter
Corstiaan Sonneveld
Broekstraat 2
5406 TK Uden
Telefoon: 06 5787 7095
e-mail: voorzitter@citroeniddsclub.nl

Vice-voorzitter
Hans Bohlmeijer
Schiedamseweg 99
3121 JG Schiedam
Telefoon: 010 4705 592
e-mail: vice-voorzitter@citroeniddsclub.nl

Secretaris
Willem Krijgsman
Watertje 40
2381 EJ Zoeterwoude
Telefoon: 06 1062 3293
e-mail: secretaris@citroeniddsclub.nl

Penningmeester
Frank Brunnekreeft
Warmonderweg 60
2341 KX Oegstgeest
Telefoon 06 5464 1516
e-mail: penningmeester@citroeniddsclub.nl

Bankrekening
t.n.v. Citroƫn ID/DS Club Nederland te Vreeland
IBAN: NL68ABNA0410072850
BIC: ABNANL2A
t.n.v. Citroƫn ID/DS Club Nederland te Vreeland

Ledenadministratie
Mark Postma
Nieuwe Diepstraat 12
1316 JG Almere
e-mail: ledenadministratie@citroeniddsclub.nl
Telefoon: 06 1276 5475

Bestuurslid belast met externe relaties
Richard SchmĆ¼ll
e-mail: relaties@citroeniddsclub.nl

Commissies

Clubblad La Bombe Citroƫn, redactie-adres
La Bombe Citroƫn
Maurikstraat 27
5453 NA Langenboom
e-mail: labombe@citroeniddsclub.nl

Online redactie
Contact: webredactie@citroeniddsclub.nl
Rob Hoen
e-mail: webred_Rob@citroeniddsclub.nl
Willem Krijgsman
e-mail: webred_willem@citroeniddsclub.nl

Facebook
Vacature

Technische commissie
De Technische Commissie heeft als doel om de technische kennis van de Citroƫn ID/DS te behouden en te verspreiden onder de leden.
Albert-Jan Bulder
e-mail: technischecommissie@citroeniddsclub.nlĀ  + technische-vraagbaak@citroeniddsclub.nl
Telefoon: 026 361 7740
Dago Langen
e-mail: dagolangen@hotmail.com + technische-vraagbaak@citroeniddsclub.nl

Magazijn
Waalseweg 35a
Tull en ‘t Waal
magazijn@citroeniddsclub.nl
Inkoop: Albert-Jan Bulder
e-mail: magazijn@citroeniddsclub.nl
Telefoon: 026 361 7740

Route naar het magazijn

Clubwinkel
Jan-Willem Frederikze
e-mail: clubwinkel@citroeniddsclub.nl

Clubarchief
Michel Coenen
e-mail: archief@citroeniddsclub.nl

Chapron – cabriolet-coƶrdinator
Michel Coenen
e-mail: chapron@citroeniddsclub.nl

Ambulance-coƶrdinator
Victor Benschop
e-mail: ambulance@citroeniddsclub.nl

Eerste neus-coƶrdinator
Jan van der Klok
e-mail: eerste-neus@citroeniddsclub.nl

De redacties van La Bombe Citroƫn en de website behouden zich het recht voor om ingezonden artikelen te redigeren, eventueel in te korten of niet te plaatsen. De redacties, noch de Citroƫn ID/DS Club Nederland, zijn aansprakelijk uit welke hoofde dan ook voor schade, die is of zal ontstaan als gevolg van de aan de hand van in La Bombe Citroƫn en op de website gepubliceerde technische artikelen uitgevoerde (reparatie-) werkzaamheden.

Loading…
Loading…

Bienvenue