Select your language

Rit naar voorjaarsevenement

Zondag 14 april

Gezamenlijke rit naar het jaarlijkse voorjaarsevenement van onze club bij Visscher Classique in Buren. Vanuit Regio Midden rijden we er met een leuke rit met z’n allen heen.

Verzamelpunt: Museum Soest
Steenhoffstraat 46
Soest

Tijdstip: 11:00 uur

Abonneren op regio-updates

Leden van de regio Midden kunnen zich abonneren op updates van de agenda van deze regio. Ga hiervoor naar deze pagina van de website en vink agenda regio Midden aan. Dan krijg je automatisch bericht als er een nieuw item aan de regio-agenda toegevoegd wordt. Hetzelfde kun je doen voor de nieuwsbrief regio Midden. Nadat je de vinkjes gezet hebt, afsluiten met aanpassen. Het verzenden van nieuwsbrieven buiten de club om wordt hiermee overbodig.

Loading…
Loading…

Bienvenue