Select your language

Lezing Bert Blacquière over restauratie DS cabriolet

Donderdag 9 september

Lezing restauratie Citroën DS Cabriolet door Bert Blacquière.
Locatie: Noordervaart 198, 1841JH in Stompetoren.
Aanvang 20:00 uur.

Ooit begint iets, er is leven. Overal is dat te zien: planten ontkiemen, dieren krijgen jongen, jonge mensen worden ouders en een club wordt opgericht. Dat laatste geldt uiteraard ook voor de Citroën ID/DS Club Nederland. Ooit heeft Dick Verschoor een oproep gedaan of er belangstelling was voor het oprichten van een DS-club. Die belangstelling was er en een van de eerste belangstellenden was destijds Bert Blacquière. Hij heeft de geboorte van onze club in 1979 van dichtbij meegemaakt en is niet alleen medeoprichter geweest, maar heeft ook ruim tien jaar een bestuursfunctie vervuld. Een aantal jaren heeft hij werk verricht in het magazijn. Bert is een echte DS-liefhebber. Na een zevental DS’en kocht hij een cabriolet uit 1973 en restaureerde die in eigen beheer. Aan elk detail werd gedacht en alles werd met foto’s vastgelegd. Daarnaast geeft hij zelf aan dat hij een cijfertik heeft na ruim 30 jaar bij ABN AMRO gewerkt te hebben.
Over dit alles kan hij veel vertellen en doet dat in september in onze regio. Bert omschrijft zich als autogek, francofiel, behept met het Citroën-virus en nauw betrokken bij de Citroën ID/DS Club Nederland en speciaal de cabriolet. Veel van deze omschrijvingen komen aan bod in zijn lezing met ongeveer een 150-tal foto’s.

Loading…
Loading…

Bienvenue