Zaterdag 22 november 2025
Van 13:00 tot circa 16:00 uur
Hajé Hotel-restaurant Nieuwegein
Waterliniedok 1 (A27, afrit 28)
Beste leden,
We nodigen jullie van harte uit om samen in gesprek te gaan over de toekomst van onze club.
Na de besloten ACV in de ochtend starten we om 13:00 uur met het middagprogramma, dat voor alle leden toegankelijk is.
De bijeenkomst duurt tot ongeveer 16:00 uur en wordt, net als de vorige keer, afgesloten met een gezellige borrel.
Het landelijk bestuur heeft vijf thema’s gekozen die we deze middag verder willen verkennen. Doel is om samen helder te krijgen waar we over 5 tot 10 jaar willen staan en welke stappen we daarvoor moeten zetten.
De vijf gespreksthema’s
- Techniek: Hoe zorgen we ervoor dat onze auto’s kunnen blijven rijden? We moeten er voor zorgen dat er voldoende kennis en opleiding is om aan auto’s met carburateur en hydrauliek te (laten) sleutelen.
- Jongeren: De club vergrijst. Hoe maken we onze hobby aantrekkelijk voor nieuwe, jongere leden?
- Samenwerking met andere clubs: Veel uitdagingen en kansen zijn vergelijkbaar bij andere verenigingen. Hoe kunnen we elkaar versterken en/of samenwerken?
- Balans tussen lokale en landelijke activiteiten: Regionale evenementen nemen toe. Hoe behouden we toch samenhang en een sterk landelijk profiel?
- Imago van de DS: Een positief imago is belangrijk voor de toekomst van het oldtimerrijden. Hoe kunnen we dat samen onderhouden en versterken?
Wie willen we graag zien?
We hopen dat iedere regio en ‘gewone’ leden vertegenwoordigd is. Daarnaast vragen we jullie om leden met specifieke kwaliteiten uit te nodigen. Bijvoorbeeld op het gebied van communicatie, onderwijs, jongerenwerk of samenwerking.
We kijken uit naar een inspirerende middag met veel waardevolle ideeën voor de toekomst van onze club.
Het bestuur
 
								












