Select your language

Toerrit naar Stoommachine museum Medemblik

Zaterdag 19 april

Op zaterdag 19 april 2025 gaan we weer een toerrit rijden. Het gebied is bekend, de kaart lijkt hetzelfde en toch lijkt het allemaal nieuw. Dat gebeurt als je de route omdraait. In 2024 zijn we van Stomend Medemblik naar Hoorn gereden. Dit jaar doen we het andersom, de beleving is dan anders. Om 10:00 uur verzamelen we op het parkeerterrein voor de Stoomtram in Hoorn. We rijden met gepaste snelheid door het West-Friese landschap naar Hauwert waar ons een lunch staat te wachten. De weg wordt vervolgd, waarna we in Medemblik bij het Stoommachinemuseum een rondleiding krijgen aangeboden.

Net als bij andere excursies vragen we je je aan te melden bij regio-noord-holland@citroeniddsclub.nl. Voor de lunch wordt een bijdrage van € 12,- per persoon gevraagd en graag deze vooraf overmaken op rekening NL98 ABNA 0433 9827 13 Citroen ID/DS Club NL o.v.v. Stomend naar Medemblik. We rekenen op minimaal 10 en maximaal 20 deelnemers. Een lid kan maximaal één  introducé meenemen. De kosten voor entree en borrel achteraf is voor de leden, entree voor museumkaarthouders is gratis.

Abonneren op regio-updates

Je kan je abonneren op updates van de agenda en de nieuwsbrief van regio Noord-Holland. Ga hiervoor naar de pagina ‘abonneren op updates’, log dan in en vink de gewenste items aan. Dan krijg je automatisch bericht als dat onderdeel van de website aangepast wordt. Nadat je de vinkjes gezet hebt afsluiten met ‘aanpassen’.
Je kan ook een week voor een evenement via de email een herinnering ontvangen (link naar de nieuwsbrief). Om je hiervoor aan te melden kan je een e-mail naar regio-noord-holland@citroeniddsclub.nl sturen.

Loading…
Loading…

Bienvenue